Kurutma ve Fırınlar > Fırınlar > Çift Kule Dikey Katalize Fırını

Çift Kule Dikey Katalize Fırını

Çift dikey fırın plaka yüzeyindeki resini katalize etmek için kullanılmaktadır. Isı ayarlı bu fırın, üzerinde tavaları fırın içerisime aktaran bir asansör sistemi ile gelmektedir. Her katta ısı kaybını önlemek için bağımsız kapaklar mevcuttur. Isıtma işlemi için krom serpantin rezistans kullanılmaktadır. Isının fırın içerisinde homojen dağılımı fanlar vasıtasıyla gerçekleşmektedir.

Çift Kule Dikey Katalize Fırını

* 20 Kat 20 tava ve 20 kat 40 tavadan oluşan 2 adet tünel fırın mevcuttur.
* Makinanın fırın kısmında plaka 1 ile 3 saat arasında kurutulur.
* Her katın kapak sistemi birbirinden bağımsız bir şekilde açılıp kapanmaktadır. Bu sayede ısı kaybı minimumda kalmaktadır.
* Kat içi ve asansör üzerinde bulunan plaka yüklü tava veya boş tava itme/çekme prensibi ile değil, zincir konveyör sistemi ile hareket etmektedir.
* Isıtma sistemi 8 ayrı noktadan fırın iç ısısı homojen bir seviyede olacak şekilde tasarlanmıştır. Dört ayrı noktadan ısı termostat kontrollü ile sabit fırın içi sıcaklığı sağlanmaktadır.
* Asansör sistemi ve fırın içerisinde zincir konveyör üzerindeki plaka yüklü tava oldukça yumuşak bir hareket ile ilerlemektedir. Bu hareket Telemecanıque marka hız kontrol cihazı ile kontrol edilmektedir.
* Fırına ve tüm hatta ait veriler internet ortamında dışarıdan İzlenebilmektedir.
* Kullanılan malzemelerin tamamı CE standartlarına uygundur. 24 Redüktör Bizcanlı , 32 adet motor Gamak markalıdır. Toplam güç 42,8 KW’dır.

Çift Kule Dikey Katalize Fırını

   

Çift Kule Dikey Katalize Fırını

.

Çift Kule Dikey Katalize Fırını

_6_1323765977.pdf    Size: 2,352,273 KB     Download

SPT MAKİNE İMALAT SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ. Organize Sanayi Bolgesi 4.Cadde 3.Sokak No:10 AFYONKARAHİSAR TELEFON : 0 272 221 17 65 FAX : 0 272 221 17 66
Copyright © 2010-2013 SPT. Tüm hakları saklıdır.
Mermer Epoksi Makinaları // IR Kurutma // Çok Katlı Mermer Fırınları // Epoxy Tünel Fırında Kurutma // Mermer İşleme Makinası // İkinci el Mermer Makinası // İkinci el Mermer İşleme Makinaları // 8 mm IR Fırın Kurutma // Çok Kafalı Ebatlama // Çok Katlı Mermer Fırınlar // Çok Katlı Mermer Fırınları // Doğal Mermer Taşı Fırınlama İşlemi // Doğal Taş Kurutma // Doğal Taş Kurutma Fırınları // Doğal Taş Kurutma Hattı // Epoksi Çok Katlı Kurutma // Epoksi Fırın Hattı // Epoksi Hızlı Kurutma // Epoksi Mermer Makinası // İkinci el Ebatlama Mermer Makinaları // Infrared Fırın Tünel // İtalyan Mermer Epoksi // İtalyan Mermer Makineleri // İtalyan Pedrini Mermer Makinasi // Konveyörlü Fırın // Mermer Ebatlama Makinası // Mermer Epoksi Hattı // Mermer Kurutmada Tünel Fırınları // Mermer Epoksi Uygulaması // Mermer Fırın Makinaları // İkinci el Tünel Fırın // İkinci el Mermer Makinaları // Mermer Tünel Fırın // Pedrini M750 // Simec Mermer Makinaları // Taş İşleme İmalatı // Taş Kurutma Fırını // Mermer Plaka Epoksi Hattı // Tünel Fırın // Tünel Fırınlarda Mermer Kurutma // UV Kurutma Epoksi // Üretim Makinaları // Yön Levhası // Ters Düz Resimler // Taş Mozaik // Taş Fırın // Taş Dizim Makinası // Taş Dizim İşi // Taş Fırın // Mozaik Taşı // Mozaik Taşlar // Mermer Taşı // Mermer Makineleri // Kurutma Fırını // Hazır Taş Fırın // Mermer Makinası // Fırın Taşı // Taş İşleme // Taş İşleme Makinaları